Ceramika Color - producent płytek ściennych i podłogowych

Biuro oraz zakład produkcyjny mieszczą się w Kopaninach k/Końskich w woj. świętokrzyskim. Umiejscowienie w swego rodzaju „zagłębiu ceramicznym” jest niewątpliwym atutem ze względu na bliskie sąsiedztwo przedsiębiorstw o podobnym profilu działalności oraz łatwy dostęp do surowców i półproduktów.

W naszych zakładach produkujemy płytki ścienne w technologii dwukrotnego wypału w formatach 20X20, 20x25, 25x33, 20x40, 25x40,25X60, 25X75 a od niedawna również 25x90 oraz 20x60 cm. Do naszych wyrobów oferujemy dekoracje ceramiczne oraz gres szkliwiony firmy Stargres.

Duży nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów, czego potwierdzeniem są uzyskane Atesty PZH; Zakładu Higieny Komunalnej oraz Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii oraz Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki o zgodności naszych wyrobów z Polską Normą. Rosnące wymagania naszych klientów zaspokajamy poprzez inwestycje w rozwój technologiczny - wykorzystujemy do produkcji surowce i półprodukty najwyższej jakości, a także techniczny - poprzez modernizację istniejącego parku maszynowego oraz inwestycje w nowe urządzenia.

Aby ułatwić dostęp do naszych wyrobów, od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa, współpracujemy z największymi sieciami marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz jak:Castorama, Leroy Merlin, OBI, a także z szeroką siecią naszych partnerów hurtowych na terenie całego kraju, dzięki czemu nasze wyroby dostępne są w wielu punktach na terenie całego kraju.